День партизанської слави

25.09.2017 15:12

    21 вересня у НВК в рамках відзначення Дня партизанської слави відбулося урочисте зібрання «Хай будем  ми віднині і довіку!». На свято завітав воїн, учасник АТО, Семенюк Олег Дмитрович,який на Сході України захищає кордони нашої країни.

    Своїми подвигами прославили нашу Вітчизну різні покоління українського народу. На своїх плечах винесли вони тягар найстрашнішої війни ХХ століття – Другої світової. У найтяжчий час для нашої Вітчизни  пішли на фронт тисячі солдат,  до лав добровольців ставало багато українських юнаків.

    Підпільно-партизанська діяльність в тилу ворога — це була тяжка, небезпечна робота. Кожен, хто свідомо обирав цей шлях, вже здійснював  великий подвиг у своєму житті. На жаль, щодня, у жорстокій боротьбі за свободу Україна втрачає своїх синів. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували подвиг українських воїнів,які поклали  голови за наше майбутнє.

Герої не вмирають і не вмруть,

Героїв пам'ятатимуть віками.

Вам шану віддаєм і голови схиляєм перед вами.

    Історично склалося, що Дню партизанської слави передує день Миру. Сьогодні  питання миру є особливо нагальним для України. Усі бажання, усі сподівання і мрії  пов’язані з мирним майбутнім нашої країни.

Україна - єдина країна, Україна - мирна країна.

Мир в Україні дорогий для нас! І ніхто не хоче війни!

Хай буде мир віднині і довіку!                                   

Хай буде мир, й замовкнуть війни злі.                         

І сльози щастя на своїх обличчях    

Відчують всміхнені  усюди матері.  

    На цій оптимістичній ноті закінчилося вшанування   воїнів, які не шкодуючи власного життя, захищають неньку-Україну.