ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

19.11.2016 12:43

Навчально-виховний комплекс

«Школа – гімназія  ліцей» №10 сьогодні

це 1130 учнів, 98 педагогів.

• НВК  центр експериментальної, науково-методичної роботи, соціального партнерства.

• Педагогічний колектив школи працює над реалізацією науково-методичної проблеми “Підвищення якості освіти шляхом впровадження інновацій, творчого пошуку та підготовка учнів до успішної самореалізації у сучасному житті .

• Головне завдання НВК – забезпечення високої якості освіти й виховання, що є запорукою майбутньої конкурентоспроможної особистості, успішної людини. Визначення пріоритетів діяльності школи будуються на сучасних освітніх нормативно-правових документах з урахуванням вимог часу.

•  Наш НВК живе у постійному творчому пошуку, пишається своїми учнями та вчителями. Педагогічний колектив закладу  став лауреатом Всеукраїнського конкурсу  “100 кращих шкіл України” та отримав звання «Школа сприяння сталому розвитку» на Всеукраїнському конкурсі-огляді.

• Учні школи беруть участь у реалізації проектів екологічного, культурологічного, превентивного та соціального напрямків.

• Соціальне партнерство НВК з вищим навчальним закладом (ЖДУ ім. І.Франка), владою та громадськістю забезпечує оновлення та покращення результатів навчально-виховного процесу, а творчі здобутки колективу стають знаними в освітньому просторі міста, області.

• Наш заклад стає сучасним не тільки за формою, а в першу чергу за змістом, навчально-виховний процес в якому здійснюється шляхом  використання елементів модульно-розвивального навчання в поєднанні з педагогічними інноваціями та інформаційними технологіями.

• Наші вихованці щороку здобувають перемоги у різноманітних конкурсах, турнірах, змаганнях, предметних олімпіадах з базових дисциплін усіх рівнів.