Мистецький фестиваль-конкурс «Таланти твої, Україно!»

18.02.2017 11:23

Формування творчої особистості, всебічний, гармонійний розвиток дитини, виявлення і розкриття її здібностей - одне з першочергових завдань, які стоять перед сучасною школою. Це добре усвідомлює педагогічний колектив нашого навчального закладу. Вже стало доброю традицією з метою виявлення обдарованих дітей  щороку проводити мистецький фестиваль-конкурс «Таланти твої, Україно!».

Перед глядачами пройшов калейдоскоп талантів, кожен номер захоплював своєю самобутністю, яскравістю, оригінальністю. Особливо слід відмітити танцювальні колективи 4-Г класу (класний керівник Остріцька О.С.), 3-Б клас (класний керівник Музика О.В.), 3-А клас (класний керівник Мельник О.Д.). Свою любов до пісні продемонстрували вокальні ансамблі  «Перлинка» (музичний керівник Тарасюк І.М.), «Джерельце», «Усмішка» (музичний керівник Грєбнєва О.А.).

Нікого не залишив байдужим виступ учениці Реготун Діани, яка показала фантастичну гнучкість під час виконання спортивної композиції. Глядачі були вражені хореографічною  майстерністю танцювального дуету у складі Кашпірука Іллі і Маланюк Уляни. Досконалою грою на фортепіано зачарували глядачів Мельник Аліна (4-Бкл.) і Осадчук Дар’я (2-А кл).

Сценічний талант яскраво продемонстрували  Цал-Цалко Дарина, (2-В кл.), Дубчак Софія, (1-А кл.), Сончківська Софія, (3-В кл.).

Конкурс вкотре засвідчив, що праця, помножена на природні здібності, творить дива. Усі учасники сценічного дійства були нагороджені дипломами і щедрими оплесками вдячних глядачів.