Модернізацію навчальних програм для учнів 5-9 класів розпочато!

06.03.2017 10:01

Із 28 лютого по 2 березня на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» активно працювала робоча група з оновлення навчальних програм із хімії.

Очолювала групу Людмила Петрівна Величко, доктор хімічних наук, професор, завідувачка відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України.

До  складу групи увійшли: Дубовик Олена Анатоліївна, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти Нової української школи ДНУ МОН України «Інститут модернізації змісту освіти»; Бобкова Олена Степанівна, методист відділу методики викладання біології, хімії, екології та основ здоров’я КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»; Баланенко Вікторія Вікторівна, учителька хімії Кіровоградської гімназії нових технологій навчання Кіровоградської міської ради; Рогожнікова Ольга Володимирівна, учителька хімії  комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 69» Дніпропетровської міської ради; Пугач Світлана Валеріївна, учителька хімії навчально-виховного комплексу № 10 м. Бердичева Житомирської області.

Перед початком роботи учасники групи зустрілися із ректором КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Іваном Григоровичем Осадчим. Він зазначив, що пріоритети сучасної шкільної освіти повинні змінитися. Її головною метою має бути становлення дитини як особистості і громадянина, здатної вчитися впродовж життя, співпрацювати, брати на себе відповідальність, уміти налагоджувати комунікації, а не просто володіти певною сумою знань. Тому усім освітянам України, які долучилися до модернізації програм, він побажав плідної й цікавої роботи та нових звершень. Адже саме від шкільної освіти й сьогоднішніх учнів залежить майбутнє нашої країни.

за матеріалами сайту КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»