Незабутня зустріч

20.12.2016 13:28

Щороку 6-го грудня  весь український народ щорічно відзначає  День народження своїх Збройних сил. У цей день чоловіків вітають з Днем Збройних сил України - всенародним святом захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканості і цілісності України.

Сьогодні на гостини до школярів завітали шановні гості,військові 95-ї десантно-штурмової бригади,учасники бойових дій на Сході України:Кашеваров Олександр Вячеславович,Терепов Андрій Олександрович,Козінський Фелікс Юзефович.Для них  служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок. У  день свята з відчуттям  глибокої шани і вдячності учні щиро вітали  воїнів.Із захопленням і повагою слухали розповіді військових ,а також віддали данину пам’яті тисячам героїв, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

Мужність і прoфесіoналізм воїнів АТО  у війні на Сході України   є зразком патріотизму для молодого покоління.

Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний!
Матері й батьки шановні
Вихованням послідовним
Відчуття патріотизму
І повагу до Вітчизни
У серцях синів зростили —
Вартувати відпустили
Мирну, вільну і єдину
Незалежну Україну!
Тож вшануймо в день святковий
Всіх без винятку військових!
Завдяки їх чесній службі
Живемо у мирі, дружбі!