Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, турнірів та конкурсів з базових дисциплін 2017-2018 н.р.

01.02.2018 09:38

№ п/п

ПІБ учня

Клас

Предмет,конкурс, турнір

Місце

Вчитель

1.

Радківський  Ілля

3-Б

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІ

Дашевська І.О.

2.

Гріда Марина

5-А

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІ

Андрієнко Л.Ф.

3.

Копитко Тетяна

9-Б

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІ

Балашкевич А.В.

4.

Ковальська Анна

11-А

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІ

Андрієнко Л.Ф.

5.

Ліщук  Іванна

11-А

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІ

Андрієнко Л.Ф.

6.

Базилівська Софія

3-А

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІІ

Черняк В.В.

7.

Покритюк Софія

6-Б

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІІ

Мальцева Т.М.

8.

Богайчук  Діана

6-А

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІІ

Мальцева Т.М.

9.

Якимчук  Дарина

7-Б

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІІ

Мальцева Т.М.

10.

Профатило Катерина

8-Г

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІІ

Балашкевич А.В.

11.

Захарець Єлизавета

10-А

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІІ

Волковська В.О.

12.

Складанюк Марина

10-Б

ІІ етап XІІІ Міжн. конкурсу ім.. П.Яцика

ІІІ

Волковська В.О.

13.

Обломій Євгенія

11-А

Російська мова

І

Слюсар Л.С.

14.

Ценко Аліса

9-А

Російська мова

ІІ

Слюсар Л.С.

15.

Кушнірук Тетяна

9-А

Російська мова

ІІ

Слюсар Л.С.

16.

Ковальська Анна

11-А

Російська мова

ІІ

Слюсар Л.С.

17.

Осадча Маргарита

10-Б

Російська мова

ІІІ

Дворська Н.В.

18.

Мокра Єлизавета

11-А

Російська мова

ІІІ

Слюсар Л.С.

19.

Грушківський Дмитро

11-А

Англійська мова

І

Грубенька О.П.

20.

Букшук Юлія

9-В

Англійська мова

ІІ

Ковальчук В.Є.

21.

Волошина Анна

8-Г

Англійська мова

ІІІ

Лук’янчук Н.С.

22.

Чорний Олексій

9-А

Англійська мова

ІІІ

Грубенька О.П.

23.

Панасюк Анастасія

8-Г

Англійська мова

ІІІ

Лук’янчук Н.С.

24.

Ліщук Іванна

11-А

Англійська мова

ІІІ

Грубенька О.П.

25.

Піге Андріанна

11-А

Англійська мова

ІІІ

Грубенька О.П.

26.

Голубко Віталій

8-Б

Хімія

ІІІ

Пугач С.В.

27.

Лясковець Марія

9-А

Хімія

ІІ

Осовська А.В.

28.

Кушнірук Тетяна

9-А

Хімія

ІІІ

Осовська А.В.

29.

Машков Андрій

10-Б

Хімія

ІІ

Пугач С.В.

30.

Ярмоленко Марія

11-Б

Хімія

ІІІ

Пилипенко Н.Д.

31.

Голубко Віталій

8-Б

Інформатика

І

Галуза Т.Д.

32.

Копитко Тетяна

9-Б

Правознавство

ІІІ

Лабунець С.Ф.

33.

Отколенко Ольга

10-А

Правознавство

ІІІ

Рибак Н.І.

34.

Столбецький Ян

6-Г

Математика

ІІІ

Шашкова В.Л.

35.

Абдулаєв Даніел

7-Г

Математика

ІІ

Шашкова В.Л.

36.

Якимчук Ольга

7-А

Математика

ІІІ

Шаповал І.В.

37.

Машков Андрій

10-Б

Математика

ІІІ

Пінчук Г.Є.

38.

Складанюк Марина

10-Б

Математика

ІІІ

Пінчук Г.Є.

39.

Євенко Дмитро

11-Б

Математика

ІІІ

Мельничук О.М.

40.

Голубко Віталій

8-Б

Історія

ІІІ

Лабунець С.Ф.

41.

Ценко Аліса

9-А

Історія

ІІІ

Козінський В.Ф.

42.

Копитко Тетяна

9-Б

Біологія

ІІІ

Веселуха Ж.В.

43.

Фахрідінов Ілля

10-Б

Біологія

ІІ

Веселуха Ж.В.

44.

Машков Андрій

10-Б

Біологія

ІІ

Ковальчук Г.А.

45.

Клімчук Руслана

11-Б

Біологія

ІІ

Ковальчук Г.А.

46.

Ярмоленко Марія

11-Б

Біологія

ІІ

Ковальчук Г.А.

47.

Машков Андрій

10-Б

ІКТ

ІІ

Кучер Н.В.

48.

Євенко Дмитро

11-Б

ІКТ

ІІІ

Кучер Н.В.

49.

Ценко Аліса

9-А

Географія

ІІ

Руденко О.Ф.

50.

Новіцька Олександра

9-Б

Географія

ІІІ

Лутай С.Б.

51.

Неліпович Дарина

11-А

Географія

ІІІ

Руденко О.Ф.

52.

Євенко Дмитро

11-Б

Фізика

ІІІ

Миколюк Р.С.

53.

Складанюк Марина

10-Б

Фізика

ІІІ

Яновська С.Ю.

54.

Огороднійчук Єлизавета

8-Г

Фізика

ІІІ

Яновська С.Ю.

55.

Якимчук Ольга

7-А

Українська мова

ІІ

Гончарук Т.В.

56.

Якимчук Дарина

7-Б

Українська мова

ІІІ

Мальцева Т.М.

57.

Сергійчук Катерина

7-Г

Українська мова

ІІІ

Петречко В.К.

58.

Кушнірук Тетяна

9-А

Українська мова

І

Волковська В.О.

59.

Копитко Тетяна

9-Б

Українська мова

ІІ

Балашкевич А.В.

60.

Яровенко Юлія

9-А

Українська мова

ІІ

Андрієнко Л.Ф.

61.

Отколенко Ольга

10-А

Українська мова

ІІІ

Волковська В.О.

62.

Ковальська Анна

11-А

Українська мова

І

Андрієнко Л.Ф.

63.

Огороднійчук Єлизавета

8-Г

Німецька мова

І

Білич Л.В.

64.

Копитко Тетяна

9-Б

Німецька мова

ІІ

Білич Л.В.

65.

Бондар Дмитро

9-Б

Німецька мова

ІІІ

Білич Л.В.

66.

Піге Андреа

11-А

Французька мова

І

Ростковська О.В.

67.

Голубко Віталій

8-Б

Французька мова

ІІ

Ростковська О.В.

68.

Галамах Софія

8-Б

Французька мова

ІІІ

Ростковська О.В.

69.

Байдик Анастасія

8-Б

Французька мова

ІІІ

Ростковська О.В.

70.

Новіцька Олександра

9-Б

Трудове навчання

ІІ

Побережна Ж.С.

71.

Янюк Дмитро

9-А

Трудове навчання

ІІ

Василишин Д.І.

72.

Грушківський Дмитро

11-А

Трудове навчання

ІІІ

Василишин Д.І.

73.

Гріда Марина

5-А

ІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка

І

Андрієнко Л.Ф.

74.

Покритюк Софія

6-Б

ІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка

ІІ

Мальцева Т.М.

75.

Богайчук Діана

6-А

ІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка

ІІ

Мальцева Т.М.

76.

Кушнірук Тетяна

9-А

ІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка

ІІ

Волковська В.О.

77.

Якимчук Ольга

7-А

ІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка

ІІІ

Гончарук Т.В.

78.

Сергійчук Катерина

7-Г

ІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка

ІІІ

Петречко В.К.

79.

Складанюк Марина

10-Б

ІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка

ІІІ

Волковська В.О.

80.

Покритюк Марія

11-А

ІІ етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка

ІІІ

Андрієнко Л.Ф.

Картинки по запросу картинка олімпіада