Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін та конкурсів

22.12.2016 12:12

 

Прізвище та ім’я учня

Клас

Прізвище та ім’я вчителя

Місце

Предмет, конкурс

1

Кушнірук Тетяна

8

Осовська А.В.

ІІІ

Хімія

2

Лясковець Марія

8

Осовська А.В.

ІІІ

Хімія

3

Машков Андрій

9

Пугач С.В.

ІІІ

Хімія

4

Осаволюк Петро

11

Пугач С.В.

І

Хімія

5

Петренко Марія

11

Пугач С.В.

ІІІ

Хімія

6

Машков Андрій

9

Яновська С.Ю.

І

Фізика

7

Складанюк Марина

9

Яновська С.Ю.

ІІІ

Фізика

8

Євенко Дмитро

10

Миколюк Р.С.

ІІ

Фізика

9

Осаволюк Петро

11

Миколюк Р.С.

І

Фізика

10

Абдулаєв Даніял

6

Шашкова В.Л.

ІІІ

Математика

11

Огороднійчук Єлизавета

7

Шаповал І.В.

ІІІ

Математика

12

Кушнірук Тетяна

8

Пінчук Г.Є.

ІІІ

Математика

13

Складанюк Марина

9

Шевченко А.Д.

ІІІ

Математика

14

Машков Андрій

9

Пінчук Г.Є.

ІІІ

Математика

15

Неліпович Дарина

10

Руденко О.Ф.

І

Екологія

16

Осаволюк Петро

11

Миколюк Р.С.

ІІІ

Астрономія

17

Петренко Марія

11

Руденко О.Ф.

ІІІ

Економіка

18

Осаволюк Петро

11

Руденко О.Ф.

ІІІ

Економіка

19

Откаленко Ольга

9

Лабунець С.Ф.

ІІ

Правознавство

20

Ковальська Анна

10

Козінський В.Ф.

ІІ

Правознавство

21

Неліпович Дарина

10

Козінський В.Ф.

ІІІ

Правознавство

22

Ценко Аліса

8

Козінський В.Ф.

ІІ

Історія

23

Ковальська Анна

10

Козінський В.Ф.

ІІІ

Історія

24

Неліпович Дарина

10

Козінський В.Ф.

ІІІ

Історія

25

Савчук Лада

11

Козінський В.Ф.

ІІ

Історія

26

Новіцька Олександра

8

Лутай С.Б.

ІІІ

Географія

27

Гурський Ярослав

9

Лутай С.Б.

ІІІ

Географія

28

Петренко Максим

9

Руденко О.Ф.

ІІІ

Географія

29

Ковальська Анна

10

Руденко О.Ф.

ІІІ

Географія

30

Савчук Лада

11

Руденко О.Ф.

ІІ

Географія

31

Осаволюк Петро

11

Руденко О.Ф.

ІІІ

Географія

32

Крисюк Павлина

11

Побережна Ж.С.

ІІ

Трудове навчання

33

Лободзінський Валентин

11

Василишин Д.І.

ІІ

Трудове навчання

34

Складанюк Марина

9

Побережна Ж.С.

ІІІ

Трудове навчання

35

Ценко Аліса

8

Слюсар Л.С.

ІІ

Російська мова

36

Кушнірук Тетяна

8

Слюсар Л.С.

ІІІ

Російська мова

37

Складанюк Марина

9

Дворська Н.В.

ІІІ

Російська мова

38

Ковальська Анна

10

Слюсар Л.С.

ІІ

Російська мова

39

Савчук Лада

11

Дворська Н.В.

ІІ

Російська мова

40

Панасюк Анастасія

7

Андрієнко Л.Ф.

ІІІ

Укр. мова і літ-ра

41

Добровольська Яна

8

Волковська В.О.

ІІІ

Укр. мова і літ-ра

42

Яровенко Юлія

8

Андрієнко Л.Ф.

ІІІ

Укр. мова і літ-ра

43

Ковальська Анна

10

Андрієнко Л.Ф.

ІІ

Укр. мова і літ-ра

44

Левченко Дар’я

11

Андрієнко Л.Ф.

ІІ

Укр. мова і літ-ра

45

Савчук Лада

11

Андрієнко Л.Ф.

ІІ

Укр. мова і літ-ра

46

Шуллєр Маргарита

5

Гончарук Т.В.

ІІ

Конкурс ім. Т. Шевченка

47

Панасюк Анастасія

7

Андрієнко Л.Ф.

ІІІ

Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

48

Кушнірук Тетяна

8

Волковська В.О., Андрієнко Л.Ф.

ІІ

Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

49

Букшук Юлія

8

Балашкевич А.В.

ІІІ

Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

50

Левченко Дар’я

11

Андрієнко Л.Ф.

І

Конкурс ім. Т.Г.Шевченка

51

Гріда Марина

4

Хилимонюк О.Є.

І

Конкурс ім. П.Яцика

52

Харлан Ренат

4

Хилимонюк О.Є.

ІІІ

Конкурс ім. П.Яцика

53

Покритюк Софія

5

Петречко В.К.

ІІІ

Конкурс ім. П.Яцика

54

Антонюк Віта

5

Мальцева Т.М.

ІІІ

Конкурс ім. П.Яцика

55

Копитко Тетяна

8

Балашкевич А.В.

ІІІ

Конкурс ім. П.Яцика

56

Добровольська Яна

8

Волковська В.О.

ІІІ

Конкурс ім. П.Яцика

57

Ковальська Анна

10

Андрієнко Л.Ф.

ІІ

Конкурс ім. П.Яцика

58

Савчук Лада

11

Андрієнко Л.Ф.

ІІІ

Конкурс ім. П.Яцика

59

Левченко Дар’я

11

Андрієнко Л.Ф.

ІІІ

Конкурс ім. П.Яцика

60

Лясковець Марія

8

Веселуха Ж.В.

ІІІ

Біологія

61

Машков Андрій

9

Осовська А.В.

ІІ

Біологія

62

Фахрідінов Ілля

9

Василівецька Н.Г.

ІІІ

Біологія

63

Ярмоленко Марія

10

Ковальчук Г.А.

ІІІ

Біологія

64

Савчук Лада

11

Ковальчук Г.А.

І

Біологія

65

Осаволюк Петро

11

Веселуха Ж.В.

ІІ

Біологія

66

Євенко Дмитро

10

Пилипенко Н.Д.

ІІІ

МАН (хімія)

67

Гурський Ярослав

9

Василівецька Н.Г.

ІІІ

МАН (охорона довкілля)

68

Назарчук Артем

9

Веселуха Ж.В.

Осовська А.В.

ІІІ

МАН (охорона довкілля)

69

Ковальська Анна

10

Самойленко Л.І.

Андрієнко Л.Ф.

І

МАН (мистецтвознавство)

70

Євенко Дмитро

10

Кучер Н.В.

ІІ

ІКТ

71

Кушнірук Тетяна

8

Янішевська Н.О.

ІІ

Англійська мова

72

Піге Адріанна

10

Грубенька О.П.

ІІ

Англійська мова

73

Савчук Лада

11

Грубенька О.П.

ІІ

Англійська мова

74

Чорний Олексій

8

Грубкенька О.П.

ІІІ

Англійська мова

75

Бондар Дмитро

8

Лук’янчук Н.С.

ІІІ

Англійська мова

76

Копитко Тетяна

8

Білич Л.В.

ІІ

Німецька мова

77

Бондар Дмитро

8

Білич Л.В.

ІІІ

Німецька мова

78

Піге Адріанна

10

Ростковська О.В.

І

Французька мова

79

Данченко Єлизавета

11

Ростковська О.В.

ІІ

Французька мова