Семінар з хімії

31.01.2017 09:41

        14 грудня 2016 року у навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія-ліцей»  №10 м. Бердичева відбувся міський семінар учителів хімії на тему: «Використання сучасних педагогічних  технологій для формування предметної компетентності на заняттях з хімії та в позаурочний час. Вела семінар т.в.о. начальника управління освіти і науки Басюк Світлана Володимирівна.

         Заступник директора з навчально-виховної роботи Архипчук Світлана Валеріївна представила у формі презентації досвід роботи вчителів хімії НВК з методичної теми семінару. А вчитель хімії Пилипенко Надія Дмитрівна розкрила теоретичні аспекти використання сучасних педагогічних технологій у навчально-виховному процесі.

         Учасники семінару мали змогу побачити оптимальне поєднання різних освітніх технологій, форм, методів та прийомів навчання  на занятті з хімії у 8-А класі з теми: «Хімічний зв'язок та будова речовини», який провела вчитель Осовська Альона Володимирівна.

         Майстер-клас з елементами тренінгу провела спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист Пилипенко Надія Дмитрівна, на якому педагог продемонструвала  доцільність і ефективність використання сучасних освітніх технологій навчання для формування предметної компетентності при вивченні теми «Хімічні реакції» (9 клас),  а вчителі міста стали його активними учасниками. Такий вид презентації власного досвіду педагога зацікавив своїм методичним наповненням, соціокультурним змістом, новизною та практичною спрямованістю.