STEM-весна – 2018 у нашому НВК

24.04.2018 12:02

«Фестиваль STEM-весна – 2018»,  організований відділом STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», крокує закладами освіти України.     Керівництво та методичний супровід здійснює ЖОІППО.

19 квітня 2018 року до фестивалю долучилися всі учасники освітнього процесу нашого НВК. Нестандартний підхід до навчання, сучасні форми і методи роботи поєднали під час освітніх STEM-заходів педагоги закладу.

Учасники фестивалю були задіяні у виставці «Майстри майбутнього», аукціоні стартапів «Пробудження ідеї…» ШАП «Бердос», засіданні шкільного наукового товариства «Бускадор» (секції природничих наук) «STEAM-експериментаріум», природничо-математичному STEAM-квесті, конкурсі логотипів та слоганів «STEAM-освітня весна»,  у науково-популярній медіалекції «Природничо-математичні науки - актуальність, доцільність, перспективи», яку провела для учнів НВК, випускниця закладу - Фалалєєва Т.М., доктор біологічних наук, професор, завкафедри біомедицини ННЦ «Інституту біології та медицини» КНУ ім. Т. Шевченка.

Частиною Всеукраїнського «Марафону STEM-уроків – 2018» став урок-дослідження (навчання на основі учнівських запитів IBL) «Весна. Як допомогти рослинам?» у 2-А класі, який провела вчитель початкових класів Бойко Т.М.

Активну участь у  підготовці власних проектів «Мій перший крок у велику науку» взяли класні колективи НВК, учні та їх  батьки.

Цього ж дня наш заклад відвідали учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування нового освітнього простору». Вони мали змогу відвідати різні освітні заходи, які відбувались цього дня у нашому НВК.

Фестиваль пройшов цікаво, змістовно,результативно. Цей новий напрямок освіти, зазначають учасники заходу, дає цікаві варіанти рішення проблем, розвиває творчий потенціал, стимулює до успішної самореалізації особистості.