Свято педагогічного успіху

21.02.2017 11:46

«Педагогічна ідея – це повітря, в якому розправляє крила педагогічна творчість» (В.Сухомлинський). Під таким девізом з 31.01 по 16.02. 2017р. у НВК «Школа-гімназія-ліцей» №10 проходила декада педагогічної майстерності. Кожен урок вчителя – розвиток всебічно розвиненої особистості; активізація пізнавальної та навчальної діяльності, самостійності; формування в учнів впевненості у свої сили, прагнення добувати знання протягом життя.

Мета декади:

• Розвиток інноваційної та творчої діяльності педагогів закладу.
  • Обмін досвідом роботи шляхом використання сучасних освітніх технологій.
  • Підвищення професійної компетентності педагогів НВК.

Декада педмайстерності продемонструвала зацікавленість учителів закладу до подібних заходів. Зріс рівень інформаційної компетентності педагогів – всі навчальні заняття було проведено з використанням ІКТ.

Свій  досвід представляли колеги закладу:

Колеснікова Євгенія Миколаївна. Геометрія, тема: «Трикутники», 7-А клас.

Лутай Світлана Борисівна. Географія, тема: «Літосфера», 6-А клас.

Лісовська Лідія Іллівна. Індивідуальне заняття з української мови та природознавства.

Буріс Руслана Наумівна. Англійська мова, методичний воркшоп: «Специфіка формування англійських лінгвістичних компетенції у початковій школі».

Шашкова Валентина Леонідівна. Математика, тема: «Додавання  і віднімання раціональних чисел», 6-Б клас.

Яновська Світлана Юліївна. Фізика, тема «Електричний опір. Питомий опір. Реостати», 8-В клас.

Коник Михайло Васильович. Математика, тема: «Застосування ознаки перпендикулярності прямої площини та ТТП», 10-А клас.