Свято вшанування переможців міського конкурсу «Крок до знань»

21.05.2018 11:39

18 травня у навчально-виховному комплексі Школа-гімназія-ліцей» №10 відбулося свято вшанування переможців міського конкурсу «Крок до знань», який проводиться серед випускників початкової школи.

На святі були присутні: начальник управління освіти і науки Басюк Світлана Володимирівна, секретар міської ради Лефтер Юлія Олександрівна, методисти інформаційно-методичного центру Повійчук Оксана Анатоліївна та Запольська Надія Іллівна. Директор НВК №10, депутат міської ради Рибак Наталія Іванівна щиро привітала усіх учасників заходу, учнів-переможців, вчителів, батьків з вагомими досягненнями і побажала подальших успіхів.

Сценарій свята включав у себе вітання переможців  конкурсу у трьох номінаціях: «Українська мова», «Математика», «Природознавство». Абсолютну  перемогу отримав учень 4-Б класу Мельничук Антон (вчитель Музика О.В.):

Переможець отримав символічну сову  з рук учня 5-А класу Харлана Рената, який в минулому році став переможцем цього ж конкурсу.

На свято були запрошені вчителі, які виплекали переможців, а також батьки учнів, які отримали грамоти, подяки та квіти за розвиток гармонійної особистості учнів-переможців.

Свято було насичене змістовними яскравими художніми номерами. Нікого не залишили байдужими пісні «Квіточка», «Дивовижні інструменти» (музичний керівник Тарасюк Ірина Миколаївна) та танцювально-хореографічі композиції «Гуцульський танок», «Карапузи», «Ромашка» (хореограф Назаренко Ірина Віталіївна). Неперевершеним був «Весняний вальс» у виконанні Маланюк Уляни та Кашпірука Іллі.

На завершення заходу прозвучала пісня, яка стала гімном свята – «Салют Бердичеву».