Вдосконалення професійної майстерності у НВК № 10

25.11.2016 13:36
03 листопада 2016 року в навчально-виховному комплексі «Школа – гімназія – ліцей» № 10 відбувся обласний семінар учителів української мови та літератури «Розвиток ключових і предметних компетентностей особистості на уроках української мови та літератури шляхом використання тестових технологій у навчально-виховному процесі».
    Перед слухачами курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури  із вступним словом виступили завідувач ІМЦ м. Бердичева Гриченко Н.А., методист з української мови і літератури Житомирського ОІППО, доцент кафедри методики викладання навчальних предметів, кандидат педагогічних наук Шуневич О.М.  Із загальною характеристикою та напрямками роботи педагогічного колективу учасників семінару ознайомила директор НВК № 10 Рибак Н.І.
    Керівник методичної комісії вчителів української філології НВК, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Андрієнко Л.Ф. та спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Балашкевич А.В. ознайомили учасників семінару із теоретичними аспектами використання тестових технологій у навчально-виховному процесі.
    В рамках семінару був проведений майстер-клас «Компаративний аналіз текстів І. Драча «Крила» та Г. Маркеса «Стариган з крилами» Волковською В.О., Дворською Н.В., спеціалістами вищої категорії, вчителями-методистами.
    З учасниками семінару навчальний тренінг з теорії літератури «Технологія створення, аналіз і апробація тестових завдань різних видів у форматі ЗНО» провела спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Мальцева Т.М.
    На завершення семінару присутні стали учасниками мистецького свята народного самодіяльного учнівсько-учительського театру «Пектораль»  під керівництвом заступника директора з виховної роботи Сальви К.Т. «Поезія – це завжди неповторність…» (за мотивами творчості Ліни Костенко).