Засідання динамічної групи

25.11.2016 13:47
15 листопада у НВК відбулось засідання динамічної групи на тему: «Єдність вимог сім´ї та школи – шлях успішної адаптації учнів до навчання у школі ІІ ступеня».
На засіданні класні керівники, вчителі – предметними, адміністрація, враховуючи анкетування батьків, результати психологічного тестування учнів 5 класів, розробили рекомендації та затвердили план заходів щодо забезпечення процесу адаптації учнів із врахуванням вікових та індивідуальних особливостей учнів, вимог державного стандарту та дотримання наступності у навчанні.
Завдяки спільній діяльності всіх учасників навчально – виховного процесу вислів Сократа «У кожній людині є сонце, тільки дайте можливість йому світити», - буде реалізований у навчальному закладі.