"Зоряний Олімп 2017"

22.05.2017 11:58

17 травня 2017 року в навчально-виховному комплексі «Школа-гімназія-ліцей №10» відбулося щорічне свято її величності науки, свято таланту «Зоряний Олімп 2017», яке проходило під девізом: «З любов’ю до Бердичева!».

Нагородження переможців предметних олімпіад, конкурсів та змагань відбувалось відповідно до визначених номінацій: «Кращі з кращих», «Філологічні дисципліни», «Природничі дисципліни», «Суспільні дисципліни та математичні науки», «Найкращі в спорті», «Найкращі у мистецтві».

Першими привітали учнів-призерів Всеукраїнського та обласного етапів предметних олімпіад та конкурсів. Відзнаки «Кращі з кращих» у цьому навчальному році отримали: Осаволюк Петро, Савчук Лада, Ковальська Анна, Машков Андрій, Левченко Дар’я, Піге Адріанна, Ценко Аліса, Євенко Дмитро, Неліпович Дарина, Лясковець Марія.  Загалом учні НВК вибороли 83 призові місця на рівні міста та 12 – на рівні області, стали лауреатами мистецьких фестивалів, виставок, інтелектуальних конкурсів «Геліантус», «Соняшник», «Sunflower», «Кенгуру», «Бобер», показали високі результати на змаганнях із різних видів спорту.

Вітали переможців почесні гості свята: завідувач інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Наталія Анатоліївна Гриченко, методист управління освіти і науки Ольга Петрівна Грубенька, депутат Бердичівської міської ради Лужанський Станіслав Іванович.

Яскрава концертна програма за участю колективів та виконавців НВК, що стали лауреатами фестивалю «Сузір’я  Бердичева» не залишила байдужими нікого з присутніх.

Вітаємо наших переможців, їх педагогів-наставників та батьків. Бажаємо терпеливості, наснаги, оптимізму, творчих злетів та нових відкриттів!