Освітнє середовище

Педагогічний колектив закладу

Адміністрація

 

 

 

 

 

Директор НВК:

Рибак Наталія Іванівна

 

e-mail: natali-rybak@ukr.net

 

тел.: (097)8707254

 

 

 

Заступники директора з навчально-виховної роботи:

 

·        Мариняк Наталія Василівна

e-mail: pmnata17@ukr.net

тел.: (068)0409048

 

·        Пінчук Галина Євгенівна

e-mail: galina-mama66@ukr.net

тел.: (097)5513966

 

·        Пугач Світлана Валеріївна

e-mail: svetunjane@bigmir.net

тел.:  (097)1749479

 

Заступник директора з виховної роботи:

 

·        Сальва Катерина Тихонівна

e-mail: Salvakat1904@ukr.net

тел.: (067)8989823

 

Заступник директора з господарської роботи:

 

·        Созінов Броніслав Аркадійович

тел.: (067)7658911

 

 

 

Список працівників

НВК «Школа-гімназія-ліцей» №10 на 2017-2018 н.р.

                   №

                  пп

           П.І.П. вчителя

Посада

 
 

    1.             

Андрієнко Лариса Федорівна

Вчитель української мови та літератури

 

    2.             

Андрійчук Алла Анатоліївна

Вчитель іноземної  мови

 

    3.             

Байдик Лілія Василівна

Бібліотекар

 

    4.             

Балашкевич Алла Володимирівна

Вчитель української мови та літератури

 

    5.             

Білич  Любов Василівна

Вчитель німецької мови

 

    6.             

Білоус Тетяна Сергіївна

Вчитель англійської мови

 

    7.             

Бойко Тетяна Миколаївна

Вчитель початкових класів

 

    8.             

Бондарчук Петро Іванович

Вчитель фізичної культури

 

    9.             

Булгакова Тетяна Миколаївна

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

 

 10.             

Буріс Руслана Наумівна

Вчитель англійської мови

 

 11.             

Василишин Дмитро Іванович

Вчитель трудового навчання

 

 12.             

Василівецька Наталія Григорівна

Вчитель біології та основ здоров’я

 

 13.             

Веселуха Жанна Володимирівна

Вчитель біології та основ здоров’я

 

 14.             

Вознюк Юлія Вацлавівна

Соціальний педагог

 

 15.             

Волковська Валентина Олександрівна

Вчитель української мови та літератури

 

 16.             

Галуза Тетяна Дмитрівна

Вчитель початкових класів

 

 17.             

Гончарук Тетяна Василівна

Вчитель української мови та літератури

 

 18.             

Гребнєва Ольга Андріївна

Вчитель музичного мистецтва

 

 19.             

Грубенька Ольга Петрівна

Вчитель англійської мови

 

 20.             

Губенко Алла Володимирівна

Вчитель початкових класів

 

 21.             

Дашевська Ірина Олегівна

Вчитель початкових класів

 

 22.             

Дворська Наталія Вікторівна

Вчитель російської мови та зарубіжної літератури

 

 23.             

Дирночкіна Людмила Анатоліївна

Вихователь ГПД

 

 24.             

Долежал Оксана Едуардівна

Вчитель початкових класів

 

 25.             

Івасюк Тетяна Миколаївна

Вчитель початкових класів

 

 26.             

Киричун Валентина Петрівна

Вчитель трудового навчання, вихователь ГПД

 

 27.             

Кобернюк Лариса Євгеніївна

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

 

 28.             

Ковальчук Вікторія Євгенівна

Вчитель англійської мови

 

 29.             

Ковальчук Галина Анатоліївна

Вчитель біології та екології

 

 30.             

Ковальчук Олена Василівна

Вчитель початкових класів

 

 31.             

Козінський Віктор Феліксович

Вчитель історії та правознавства

 

 32.             

Колеснікова Євгенія Миколаївна

Вчитель математики

 

 33.             

Колубовський Олександр Сергійович

Керівник гуртка

 

 34.             

Кривець Ірина Болеславівна

Вчитель математики

 

 35.             

Кучер Наталія Володимирівна

Вчитель інформатики та ІКТ

 

 36.             

Лабунець Світлана Францівна

Вчитель історії та правознавства

 

 37.             

Лісовська Лідія Іллівна

Вчитель початкових класів

 

 38.             

Лубчинська Олена Олександрівна

Логопед

 

 39.             

Лук’янчук Ніна Степанівна

Вчитель англійської мови

 

 40.             

Лутай Світлана Борисівна

Вчитель географії

 

 41.             

Луцишина Жанна Миколаївна

Завідувач  бібліотекою

 

 42.             

Луцюк Тетяна Вікторівна

Вчитель початкових класів

 

 43.             

Мальцева Тетяна Миколаївна

Вчитель української мови та літератури

 

 44.             

Мамчур Валентина Володимирівна

Вчитель початкових класів

 

 45.             

Мариняк Наталія Василівна

Заступник  директора, вчитель початкових класів

 

 46.             

Мельник Оксана Дмитрівна

Вчитель початкових класів

 

 47.             

Мельничук  Олена Миколаївна

Вчитель математики

 

 48.             

Миколюк Раїса Сергіївна

Вчитель фізики

 

 49.             

Музика Оксана Василівна

Вчитель початкових класів

 

 50.             

Недашківський Ігор Вікторович

Керівник гуртка

 

 51.             

Ніколайчук Руслана Олександрівна

Вчитель іноземної мови

 

 52.             

Обручкова Наталія  Олександрівна

Медична сестра

 

 53.             

Осовська Альона Володимирівна

Вчитель хімії

 

 54.             

Остріцька  Оксана Сергіївна

Вчитель початкових класів

 

 55.             

Пасічник Алла Юріївна

Вчитель історії, правознавства

 

 56.             

Петречко Валентина Казимирівна

Вчитель української мови та літератури

 

 57.             

Пилипенко Надія Дмитрівна

Вчитель хімії

 

 58.             

Пінчук Галина Євгеніївна

Заступник директора, вчитель математики

 

 59.             

Побережна Жанна Степанівна

Вчитель  обслуговуючої праці

 

 60.             

Прокопчук Інна Василівна

Вчитель фізичної культури

 

 61.             

Пугач  Світлана Валеріївна

Заступник директора, вчитель хімії

 

 62.             

Радзімінська Анжела Володимирівна

Вчитель початкових класів

 

 63.             

Рибак Наталія Іванівна

Директор НВК, вчитель історії

 

 64.             

Ростковська Ольга Василівна

Вчитель французької мови

 

 65.             

Руденко Олена Федорівна

Вчитель географії та економіки

 

 66.             

Сальва Катерина Тихонівна

Заступник директора, вчитель художньої культури

 

 67.             

Самойленко Людмила Іванівна

Вчитель образотворчого мистецтва та художньої культури

 

 68.             

Слідзевська Валентина Вікторівна

Вчитель російської мови та зарубіжної літератури

 

 69.             

Слюсар Лариса Станіславівна

Вчитель російської мови та зарубіжної літератури

 

 70.             

Сороченко Алла Антонівна

Вчитель початкових класів

 

 71.             

Сосуля Людмила Олександрівна

Вихователь ГПД

 

 72.             

Стефанська Валентина Ігорівна

Вчитель англійської мови

 

 73.             

Стецюк Інна Віталіївна

Медична сестра

 

 74.             

Стратійчук Анастасія Едуардівна

Практичний психолог

 

 75.             

Тарасюк Ірина Миколаївна

Вчитель музичного мистецтва

 

 76.             

Тимощук Валентина Борисівна

Вихователь ГПД

 

 77.             

Тодоренко Олена Василівна

Вчитель початкових класів

 

 78.             

Хилимонюк Ольга Євгенівна

Вчитель початкових класів

 

 79.             

Чайківська Анастасія Валеріївна

Вчитель англійської мови

 

 80.             

Чеп Олена Володимирівна

Вчитель англійської мови

 

 81.             

Черняк Валентина Вацлавівна

Вчитель початкових класів

 

 82.             

Шаповал Інна Василівна

Вчитель математики

 

 83.             

Шевченко Алла Дмитрівна

Вчитель математики

 

 84.             

Шепелева Світлана Володимирівна

Вчитель фізичної культури

 

 85.             

Щебетюк Аркадій Михайлович

Вчитель початкових класів

 

 86.             

Янішевська Наталія Олександрівна

Вчитель англійської мови

 

 87.             

Яновська Світлана Юліївна

Вчитель фізики

 

 88.             

Ярош Наталія Володимирівна

Вчитель фізичної культури

 

 89.             

Альба Броніслава Іванівна

Гардеробник

 

 90.             

Бартюк Федір Петрович

Робітник

 

 91.             

Бєлова Тамара Петрівна

Прибиральниця

 

 92.             

Білоус Оксана Василівна

Прибиральниця

 

 93.             

Вакулюк Алла Дмитрівна

Прибиральниця

 

 94.             

Величко Галина Серафимівна

Прибиральниця

 

 95.             

Власюк  Наталія Леонідівна

Прибиральниця

 

 96.             

Галицька Світлана Анатоліївна

Прибиральниця

 

 97.             

Глухончук Олена Борисівна

Прибиральниця

 

 98.             

Гончарук Тетяна Володимирівна

Прибиральниця

 

 99.             

Іващенко Раїса Павлівна

Гардеробник

 

100.             

Каргальськова Світлана Володимирівна

Комірник

 

101.             

Катаєвська Леоніда Аркадіївна

Кухонний працівник

 

102.             

Климчук Любов Володимирівна

Прибиральниця

 

103.             

Ковальчук  Наталія Анатоліївна

Прибиральниця

 

104.             

Маркевич Юрій Францович

Робітник

 

105.             

Мельник Світлана Володимирівна

Кухар

 

106.             

Микитюк Лідія Євгенівна

Гардеробник

 

107.             

Небесна Олена Іллівна

Прибиральниця

 

108.             

Нікітченко Євгенія Василівна

Прибиральниця

 

109.             

Нікітченко Олександр Федосійович

Сторож

 

110.             

Прокопчук Володимир Васильович

Сторож

 

111.             

Салясова Ірина Анатоліївна

Лаборант

 

112.             

Самолюк Катерина Володимирівна

Сторож

 

113.             

Самолюк Тетяна Вікторівна

Прибиральниця

 

114.             

Свірська Анна Людвигівна

Прибиральниця

 

115.             

Созінов Броніслав Аркадійович

Заступник директора з АГР

 

116.             

Созінова Ольга Михайлівна

Кухар

 

117.             

Солоп Володимир Павлович

Сторож

 

118.             

Сосуля  Юрій Анатолійович

Сторож

 

119.             

Тетерук Регіна Францівна

Прибиральниця

 

120.             

Трембіцька Тетяна Всеволодівна

Прибиральниця

 

121.             

Уштаніт Ірина Іванівна

Лаборант

 

122.             

Файдищук Марина Володимирівна

Секретар

 

123.             

Янковенко Василь Кирилович

Двірник

 

124.             

Янковенко Галина Володимирівна

Гардеробник

 

125.             

Янковенко Наталія Леонідівна

Прибиральниця

  1.